VE17M00200K--
- Артикул производителя:
- VE17M00200K--
- Краткое описание:
- VARISTOR 33V 1KA DISC 17MM
- Capacitance @ Frequency :
- 5700 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 1 kA
- Energy :
- 4J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 20 V
- Maximum DC Volts :
- 26 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 17mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 36.5 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 29.5 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 33 V