VE13P05750K--
- Артикул производителя:
- VE13P05750K--
- Краткое описание:
- VARISTOR 910V 3.5KA DISC 13MM
- Capacitance @ Frequency :
- 80 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 3.5 kA
- Energy :
- 125J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 575 V
- Maximum DC Volts :
- 730 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 13mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 1.001 kV
- Varistor Voltage (Min) :
- 819 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 910 V