VE09M00251KDD
- Артикул производителя:
- VE09M00251KDD
- Краткое описание:
- VARISTOR 390V 1.2KA DISC 9MM
- Capacitance @ Frequency :
- 130 pF @ 1 kHz
- Energy :
- 7.3J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 250 V
- Maximum DC Volts :
- 320 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 9mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 429 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 351 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 390 V