V20E250L2B1
- Артикул производителя:
- V20E250L2B1
- Краткое описание:
- VARISTOR 390V 10KA DISC 20MM
- Capacitance @ Frequency :
- 1000 pF @ 1 MHz
- Energy :
- 170J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 250 V
- Maximum DC Volts :
- 320 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 20mm
- Product Status :
- Obsolete
- Varistor Voltage (Max) :
- 429 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 351 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 390 V