V20E510L2T7
- Артикул производителя:
- V20E510L2T7
- Краткое описание:
- VARISTOR 820V 10KA DISC 20MM
- Capacitance @ Frequency :
- 350 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 10 kA
- Energy :
- 365J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 510 V
- Maximum DC Volts :
- 670 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 20mm
- Product Status :
- Obsolete
- Varistor Voltage (Max) :
- 902 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 738 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 820 V