TMOV34S111MX2696
- Артикул производителя:
- TMOV34S111MX2696
- Краткое описание:
- VARISTOR 180V 40KA SQUARE 34MM
- Capacitance @ Frequency :
- 11500 pF @ 1 MHz
- Energy :
- 280J
- Maximum AC Volts :
- 115 V
- Maximum DC Volts :
- 150 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Square 34mm, Formed Tabs, 3-Lead
- Product Status :
- Obsolete
- Varistor Voltage (Max) :
- 198 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 163 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 180 V