TMOV34S201M
- Артикул производителя:
- TMOV34S201M
- Краткое описание:
- VARISTOR 320V 40KA SQUARE 34MM
- Capacitance @ Frequency :
- 6500 pF @ 1 MHz
- Energy :
- 430J
- Maximum AC Volts :
- 200 V
- Maximum DC Volts :
- 265 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Square 34mm, Formed Tabs, 3-Lead
- Product Status :
- Obsolete
- Varistor Voltage (Max) :
- 352 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 288 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 320 V