TMOV20R575M
- Артикул производителя:
- TMOV20R575M
- Краткое описание:
- VARISTOR 952V 10KA DISC 20MM
- Capacitance @ Frequency :
- 275 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 10 kA
- Energy :
- 375J
- Maximum AC Volts :
- 575 V
- Maximum DC Volts :
- 730 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 20mm 3-Lead
- Product Status :
- Obsolete
- Varistor Voltage (Max) :
- 1.047 kV
- Varistor Voltage (Min) :
- 857 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 952 V