V07E130L2A
- Артикул производителя:
- V07E130L2A
- Производитель/Бренд:
- Hartland Controls/Littelfuse
- Краткое описание:
- VARISTOR 205V 1.75KA DISC 7MM
- Производитель :
- Hartland Controls/Littelfuse
- Категория товара :
- TVS - Varistors, MOVs
- Capacitance @ Frequency :
- 180 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 1.75 kA
- Energy :
- 12.5J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 130 V
- Maximum DC Volts :
- 170 V
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 7mm
- Product Status :
- Obsolete
- Varistor Voltage (Max) :
- 225.5 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 184.5 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 205 V