TMOV34S571M
Артикул производителя:
TMOV34S571M
Производитель/Бренд:
Hartland Controls/Littelfuse
Краткое описание:
VARISTOR 910V 40KA SQUARE 34MM
Производитель :
Hartland Controls/Littelfuse
Категория товара :
TVS - Varistors, MOVs
Capacitance @ Frequency :
2200 pF @ 1 MHz
Current - Surge :
40 kA
Energy :
990J
Features :
Thermally Protected
Maximum AC Volts :
575 V
Maximum DC Volts :
730 V
Mounting Type :
Through Hole
Number of Circuits :
1
Operating Temperature :
-55°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
Square 34mm, Formed Tabs, 3-Lead
Product Status :
Obsolete
Varistor Voltage (Max) :
1.001 kV
Varistor Voltage (Min) :
819 V
Varistor Voltage (Typ) :
910 V