EZJ-Z0V39010
- Артикул производителя:
- EZJ-Z0V39010
- Краткое описание:
- VARISTOR 39V 0402
- Capacitance @ Frequency :
- 33 pF @ 1 MHz
- Maximum DC Volts :
- 6 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Product Status :
- Obsolete
- Varistor Voltage (Typ) :
- 39 V