ROV20-431K-S-2
Артикул производителя:
ROV20-431K-S-2
Краткое описание:
VARISTOR 430V 6.5KA DISC 20MM
Capacitance @ Frequency :
858 pF @ 1 kHz
Current - Surge :
6.5 kA
Energy :
264J
Features :
Maximum AC Volts :
275 V
Maximum DC Volts :
350 V
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C (TA)
Package / Case :
Disc 20mm
Varistor Voltage (Max) :
473 V
Varistor Voltage (Min) :
387 V
Varistor Voltage (Typ) :
430 V