ROV14H301K-S-2
Артикул производителя:
ROV14H301K-S-2
Краткое описание:
VARISTOR 300V 6KA DISC 14MM
Capacitance @ Frequency :
650 pF @ 1 kHz
Current - Surge :
6 kA
Energy :
105J
Features :
Maximum AC Volts :
195 V
Maximum DC Volts :
250 V
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C (TA)
Package / Case :
Disc 14mm
Varistor Voltage (Max) :
330 V
Varistor Voltage (Min) :
270 V
Varistor Voltage (Typ) :
300 V