ROV10-331K-S-2
- Артикул производителя:
- ROV10-331K-S-2
- Краткое описание:
- VARISTOR 330V 2.5KA DISC 10MM
- Capacitance @ Frequency :
- 275 pF @ 1 kHz
- Energy :
- 46J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 210 V
- Maximum DC Volts :
- 275 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 10mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 363 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 297 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 330 V