ROV10-182K-S
- Артикул производителя:
- ROV10-182K-S
- Краткое описание:
- VARISTOR 1.8KV 2.5KA DISC 10MM
- Capacitance @ Frequency :
- 65 pF @ 1 kHz
- Energy :
- 174J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 1 kV
- Maximum DC Volts :
- 1.465 kV
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 10mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 1.98 kV
- Varistor Voltage (Min) :
- 1.62 kV
- Varistor Voltage (Typ) :
- 1.8 kV