ROV10-102K-S
Артикул производителя:
ROV10-102K-S
Краткое описание:
VARISTOR 1KV 2.5KA DISC 10MM
Capacitance @ Frequency :
96 pF @ 1 kHz
Current - Surge :
2.5 kA
Energy :
112J
Features :
Maximum AC Volts :
625 V
Maximum DC Volts :
825 V
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
Disc 10mm
Varistor Voltage (Max) :
1.1 kV
Varistor Voltage (Min) :
900 V
Varistor Voltage (Typ) :
1 kV