ROV07H561K-S-2
- Артикул производителя:
- ROV07H561K-S-2
- Краткое описание:
- VARISTOR 560V 1.75KA DISC 7MM
- Capacitance @ Frequency :
- 85 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 1.75 kA
- Energy :
- 51J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 350 V
- Maximum DC Volts :
- 460 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 7mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 616 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 504 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 560 V