ROV07H180M
- Артикул производителя:
- ROV07H180M
- Краткое описание:
- VARISTOR 18V 500A DISC 7MM
- Capacitance @ Frequency :
- 2920 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 500 A
- Energy :
- 1.5J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 11 V
- Maximum DC Volts :
- 14 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 7mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 21.6 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 14.4 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 18 V