ROV07-180M-2
- Артикул производителя:
- ROV07-180M-2
- Краткое описание:
- VARISTOR 18V 250A DISC 7MM
- Capacitance @ Frequency :
- 2918 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 250 A
- Energy :
- 1.2J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 11 V
- Maximum DC Volts :
- 14 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 7mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 21.6 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 14.4 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 18 V