B72510V0300K062
- Артикул производителя:
- B72510V0300K062
- Краткое описание:
- VARISTOR 47V 80A 0805
- Current - Surge :
- 80 A
- Energy :
- 0.3J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 30 V
- Maximum DC Volts :
- 38 V
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- 51.7 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 42.3 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 47 V