B72540V0500K062
- Артикул производителя:
- B72540V0500K062
- Краткое описание:
- VARISTOR 82V 800A 2220
- Current - Surge :
- 800 A
- Energy :
- 5.6J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 50 V
- Maximum DC Volts :
- 65 V
- Mounting Type :
- Surface Mount, MLCV
- Product Status :
- Obsolete
- Varistor Voltage (Max) :
- 90.2 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 73.8 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 82 V