ROV05-390K-S
- Артикул производителя:
- ROV05-390K-S
- Краткое описание:
- VARISTOR 39V 100A DISC 5MM
- Capacitance @ Frequency :
- 56 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 100 A
- Energy :
- 1.2J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 25 V
- Maximum DC Volts :
- 31 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 5mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 42.9 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 35.1 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 39 V