B72580V0950S172
- Артикул производителя:
- B72580V0950S172
- Краткое описание:
- VARISTOR 150V 250A 1812
- Capacitance @ Frequency :
- 250 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 250 A
- Energy :
- 2.8J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 95 V
- Maximum DC Volts :
- 125 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Product Status :
- Obsolete
- Varistor Voltage (Max) :
- 180 V
- Varistor Voltage (Min) :
- Varistor Voltage (Typ) :
- 150 V