VE13P00211K
- Артикул производителя:
- VE13P00211K
- Производитель/Бренд:
- Ethertronics/AVX
- Краткое описание:
- VARISTOR 330V 3.5KA DISC 13MM
- Производитель :
- Ethertronics/AVX
- Capacitance @ Frequency :
- 275 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 3.5 kA
- Energy :
- 60J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 210 V
- Maximum DC Volts :
- 275 V
- Mounting Type :
- Through Hole
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 13mm
- Product Status :
- Obsolete
- Varistor Voltage (Max) :
- 363 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 297 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 330 V