EZJ-ZSV270DAK
- Артикул производителя:
- EZJ-ZSV270DAK
- Краткое описание:
- VARISTOR 27V 5A 0504
- Capacitance @ Frequency :
- 27 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 5 A
- Maximum DC Volts :
- 16 V
- Number of Circuits :
- 2
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Varistor Voltage (Typ) :
- 27 V