V511NA34
- Артикул производителя:
- V511NA34
- Производитель/Бренд:
- Hartland Controls/Littelfuse
- Краткое описание:
- VARISTOR 820V 40KA SQUARE 34MM
- Производитель :
- Hartland Controls/Littelfuse
- Категория товара :
- TVS - Varistors, MOVs
- Capacitance @ Frequency :
- 2500 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 40 kA
- Energy :
- 700J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 510 V
- Maximum DC Volts :
- 675 V
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Square 34mm
- Product Status :
- Obsolete
- Varistor Voltage (Max) :
- 910 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 735 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 820 V