V420LTX20A
- Артикул производителя:
- V420LTX20A
- Краткое описание:
- VARISTOR 679V 4.5KA DISC 14MM
- Capacitance @ Frequency :
- 300 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 4.5 kA
- Energy :
- 90J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 420 V
- Maximum DC Volts :
- 560 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 14mm
- Product Status :
- Obsolete
- Varistor Voltage (Max) :
- 748 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 610 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 679 V