V321NA34
- Артикул производителя:
- V321NA34
- Краткое описание:
- VARISTOR 510V 40KA SQUARE 34MM
- Capacitance @ Frequency :
- 3800 pF @ 1 MHz
- Maximum AC Volts :
- 320 V
- Maximum DC Volts :
- 420 V
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Square 34mm
- Product Status :
- Obsolete
- Varistor Voltage (Max) :
- 561 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 462 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 510 V