V271NA34
Артикул производителя:
V271NA34
Производитель/Бренд:
Hartland Controls/Littelfuse
Краткое описание:
VARISTOR 430V 40KA SQUARE 34MM
Производитель :
Hartland Controls/Littelfuse
Категория товара :
TVS - Varistors, MOVs
Capacitance @ Frequency :
4500 pF @ 1 MHz
Current - Surge :
40 kA
Energy :
400J
Features :
Maximum AC Volts :
275 V
Maximum DC Volts :
369 V
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Circuits :
1
Operating Temperature :
-55°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
Square 34mm
Product Status :
Obsolete
Varistor Voltage (Max) :
473 V
Varistor Voltage (Min) :
389 V
Varistor Voltage (Typ) :
430 V