V250LTX4
- Артикул производителя:
- V250LTX4
- Краткое описание:
- VARISTOR 391.5V 1.2KA DISC 7MM
- Current - Surge :
- 1.2 kA
- Energy :
- 21J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 250 V
- Maximum DC Volts :
- 330 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 7mm
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- 429 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 354 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 391.5 V