V250LTX20A
- Артикул производителя:
- V250LTX20A
- Краткое описание:
- VARISTOR 391.5V 4.5KA DISC 14MM
- Current - Surge :
- 4.5 kA
- Energy :
- 72J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 250 V
- Maximum DC Volts :
- 330 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 14mm
- Product Status :
- Obsolete
- Varistor Voltage (Max) :
- 429 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 354 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 391.5 V