V18AUMLA1210A
- Артикул производителя:
- V18AUMLA1210A
- Производитель/Бренд:
- Hartland Controls/Littelfuse
- Краткое описание:
- VARISTOR 27.5V 1210
- Производитель :
- Hartland Controls/Littelfuse
- Категория товара :
- TVS - Varistors, MOVs
- Capacitance @ Frequency :
- Current - Surge :
- Energy :
- 3J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 14 V
- Maximum DC Volts :
- 18 V
- Mounting Type :
- Surface Mount, MLCV
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- 1210 (3225 Metric)
- Product Status :
- Obsolete
- Varistor Voltage (Max) :
- 32 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 23 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 27.5 V