V151CA60
- Артикул производителя:
- V151CA60
- Краткое описание:
- VARISTOR 240V 50KA DISC 60MM
- Current - Surge :
- 50 kA
- Maximum AC Volts :
- 150 V
- Maximum DC Volts :
- 200 V
- Package / Case :
- Disc 60mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 268 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 212 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 240 V