V151CA32
- Артикул производителя:
- V151CA32
- Производитель/Бренд:
- Hartland Controls/Littelfuse
- Краткое описание:
- VARISTOR 240V 20KA DISC 32MM
- Производитель :
- Hartland Controls/Littelfuse
- Категория товара :
- TVS - Varistors, MOVs
- Capacitance @ Frequency :
- Current - Surge :
- 20 kA
- Energy :
- 220J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 150 V
- Maximum DC Volts :
- 200 V
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- Package / Case :
- Disc 32mm
- Product Status :
- Obsolete
- Varistor Voltage (Max) :
- 268 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 212 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 240 V