V131NA34
- Артикул производителя:
- V131NA34
- Краткое описание:
- VARISTOR 200V 40KA SQUARE 34MM
- Capacitance @ Frequency :
- 10000 pF @ 1 MHz
- Maximum AC Volts :
- 130 V
- Maximum DC Volts :
- 175 V
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Square 34mm
- Product Status :
- Obsolete
- Varistor Voltage (Max) :
- 228 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 184 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 200 V