V26MLA1206H
- Артикул производителя:
- V26MLA1206H
- Производитель/Бренд:
- Hartland Controls/Littelfuse
- Краткое описание:
- VARISTOR 34V 150A 1206
- Производитель :
- Hartland Controls/Littelfuse
- Категория товара :
- TVS - Varistors, MOVs
- Capacitance @ Frequency :
- 720 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 150 A
- Energy :
- 0.6J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 20 V
- Maximum DC Volts :
- 26 V
- Mounting Type :
- Surface Mount, MLCV
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- 1206 (3216 Metric)
- Product Status :
- Obsolete
- Varistor Voltage (Max) :
- 38.5 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 29.5 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 34 V