ERZ-C32CK751B
- Артикул производителя:
- ERZ-C32CK751B
- Краткое описание:
- VARISTOR 750V 25KA DISC 32MM
- Capacitance @ Frequency :
- 2000 pF @ 1 kHz
- Energy :
- 500J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 460 V
- Maximum DC Volts :
- 615 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 32mm, Formed Tabs
- Product Status :
- Obsolete
- Varistor Voltage (Max) :
- 825 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 645 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 750 V