ERZ-C20DK101
- Артикул производителя:
- ERZ-C20DK101
- Производитель/Бренд:
- Panasonic - ATG
- Краткое описание:
- VARISTOR 100V 6.5KA DISC 20MM
- Производитель :
- Panasonic - ATG
- Категория товара :
- TVS - Varistors, MOVs
- Capacitance @ Frequency :
- Current - Surge :
- 6.5 kA
- Energy :
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 60 V
- Maximum DC Volts :
- 85 V
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- Package / Case :
- Disc 20mm
- Product Status :
- Obsolete
- Varistor Voltage (Max) :
- Varistor Voltage (Min) :
- Varistor Voltage (Typ) :
- 100 V