MVR20D182K-S
- Артикул производителя:
- MVR20D182K-S
- Краткое описание:
- VARISTOR 1800V 10000A DISC 20MM
- Capacitance @ Frequency :
- 320 pF @ 1 kHz
- Energy :
- 990J
- Maximum AC Volts :
- 1100 V
- Maximum DC Volts :
- 1465 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C
- Package / Case :
- Disc 20mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 1980 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 1620 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 1800 V