MVR20D162K
- Артикул производителя:
- MVR20D162K
- Краткое описание:
- VARISTOR 1600V 6500A 20MM DISC T
- Capacitance @ Frequency :
- 330 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 6.5 kA
- Energy :
- 606J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 1000 V
- Maximum DC Volts :
- 1280 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C
- Package / Case :
- Disc 20mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 1760 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 1440 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 1600 V