TVM0G5R5M411R
- Артикул производителя:
- TVM0G5R5M411R
- Производитель/Бренд:
- Thinking Electronics Industrial Co.
- Краткое описание:
- Varistor 0402 5.5V +/-15% Imax 2
- Производитель :
- Категория товара :
- TVS - Varistors, MOVs
- Capacitance @ Frequency :
- 410 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 20 A
- Energy :
- 0.05J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- Maximum DC Volts :
- 5.5 V
- Mounting Type :
- Surface Mount, MLCV
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- 0402 (1005 Metric)
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- 13.2 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 8.8 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 11 V