MVS4032P560K
- Артикул производителя:
- MVS4032P560K
- Краткое описание:
- VARISTOR 4032 56V 300A 2SMD JLEA
- Capacitance @ Frequency :
- 1050 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 300 A
- Energy :
- 3.4J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 35 V
- Maximum DC Volts :
- 45 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Varistor Voltage (Max) :
- 62 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 50 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 56 V