MVS4032P361K
- Артикул производителя:
- MVS4032P361K
- Краткое описание:
- VARISTOR 4032 360V 1200A 2SMD JL
- Capacitance @ Frequency :
- 115 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 1.2 kA
- Energy :
- 23J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 230 V
- Maximum DC Volts :
- 300 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Varistor Voltage (Max) :
- 396 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 324 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 360 V