MVS3225P470K
- Артикул производителя:
- MVS3225P470K
- Краткое описание:
- VARISTOR 3225 47V 150A 2SMD JLEA
- Capacitance @ Frequency :
- 720 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 150 A
- Energy :
- 1.5J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 30 V
- Maximum DC Volts :
- 38 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Varistor Voltage (Max) :
- 52 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 42 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 47 V