MVS3225P511K
- Артикул производителя:
- MVS3225P511K
- Краткое описание:
- VARISTOR 3225 510V 400A 2SMD JLE
- Capacitance @ Frequency :
- 40 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 400 A
- Energy :
- 16.5J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 320 V
- Maximum DC Volts :
- 410 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Varistor Voltage (Max) :
- 561 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 459 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 510 V