TVR14301KSY
- Артикул производителя:
- TVR14301KSY
- Краткое описание:
- Varistor 14mm 300V
- Current - Surge :
- 4.5 kA
- Energy :
- 78J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 195 V
- Maximum DC Volts :
- 250 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 14mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 330 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 270 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 300 V