TVR14220KSACVY
- Артикул производителя:
- TVR14220KSACVY
- Краткое описание:
- Varistor 14mm 22V
- Current - Surge :
- 1 kA
- Energy :
- 5J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 14 V
- Maximum DC Volts :
- 18 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 14mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 24 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 20 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 22 V