TVR10560KFARAECY
- Артикул производителя:
- TVR10560KFARAECY
- Краткое описание:
- Varistor 10mm 56V
- Current - Surge :
- 500 A
- Energy :
- 7J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 35 V
- Maximum DC Volts :
- 45 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 10mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 62 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 50 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 56 V