TVR10331KSV
- Артикул производителя:
- TVR10331KSV
- Краткое описание:
- Varistor 10mm 330V
- Current - Surge :
- 3.5 kA
- Energy :
- 58J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 215 V
- Maximum DC Volts :
- 275 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 10mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 363 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 297 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 330 V