TVR10271KSY
- Артикул производителя:
- TVR10271KSY
- Краткое описание:
- Varistor 10mm 270V
- Current - Surge :
- 2.5 kA
- Energy :
- 40J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 175 V
- Maximum DC Volts :
- 225 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 10mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 297 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 243 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 270 V